11.10.2018 | 15:48
У Тернопільському обласному центрі зайнятості відбулась нарада керівництва обласного центру зайнятості та його районних філій і базових центрів зайнятості Тернопільщини на тему: «Підсумки діяльності обласної служби зайнятості за 9 місяців 2018 року та завдання на перспективу».
Результати роботи служби зайнятості області за цьогорічні січень-серпень проаналізував директор ОЦЗ Василь Олещук. Він зазначив, що за 9 місяців 2018 року завдання бюджетної програми виконані на 101,4% - з працевлаштування всіх категорій громадян, на 130,6% - з організації профнавчання на базі ЦПТО (направлено 503 особи), на 100.3% - з компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та на 244% - з видачі ваучерів на навчання (44). Підтвердили результати неформального професійного навчання 9 осіб. Таку можливість дали краянам Бучацька, Гусятинська, Збаразька, Кременецька, Підволочиська, Теребовлянська та Чортківська районні філії ОЦЗ.
За січень-вересень ц.р. збільшилась кількість вакансій на 9,6%, зменшилась тривалість їх укомплектування з 15 до 12 днів, середня тривалість безробіття знизилась з 147 до 144 дні, кількість працевлаштованих до набуття статусу зросла на 10,4%, зберігається позитивна тенденція з рівня працевлаштування безробітних квотних категорій та демобілізованих учасників АТО.
Очільник обласної служби зайнятості окреслив конкретні завдання на перспективу.

Під час наради було проаналізовано роботу щодо надання соціальних послуг безробітним, шукачам роботи та роботодавцям, з організації професійного навчання; мова йшла про забезпечення технологічної дисципліни, особливості організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2019 рік.