16.04.2018 | 14:21

Учні старших класів Бережанського району завітали до Бережанського агротехнічного інституту на День відкритих дверей навчального закладу.

Про систему підготовки фахівців у навчальному закладі розповіла Степанія Білик, перший заступник директора, кандидат технічних наук, доцент. Діти дізналися, що в інституті діє 2 факультети, функціонують 12 кафедр, які є центрами навчально-методичної та наукової роботи; кабінети і лабораторії обладнано сучасним обладнанням; викладачі використовують передові технології навчання, що дозволяє забезпечити високу якість підготовки фахівців.

В інституті ведуться наукові дослідження, щорічно проводяться науково-практичні студентські конференції. Студенти набувають практичні навики під час стажування у фермерів Швейцарі, Австрії, Канади, США, Голландії.

В інституті діють художні гуртки, аматорський хор, духовий оркестр, танцювальний та вокальні колективи. Любителі спорту мають можливість відвідувати спортивні секції: футболу, тенісу, волейболу, легкої атлетики та інші.

Далі для школярів провели екскурсію лекційними аудиторіями, лабораторіями, комп’ютерними класами, бібліотекою.

Фахівці Бережанського районного центру зайнятості під час заходу інформували молодь про те, як правильно обрати майбутній фах, про можливості працевлаштування за професіями, які можна здобути у Бережанському агротехнічному інституті, проводили тестування учнів на платформі профорієнтації державної служби зайнятості.