05.07.2016 | 10:26

За ініціативи Підволочиського районного центру зайнятості для шукачів роботи відбувся День відкритих дверей на виробництві у ФОП Марії Лубкович, яка працює у сфері громадського харчування та роздрібної торгівлі продуктами.

Підприємець розповіла про свою діяльність, провела екскурсію власним рестораном «Фортуна», який має 2 зали; ознайомила із організацією технологічного процесу приготування їжі, менеджментом ресторанного сервісу, підготовкою залів до обслуговування клієнтів, різними методами сервірування столів; поінформувала про асортимент страв та закусок залежно від основного продукту та відповідні способи кулінарної обробки.

Марія Лубкович провела відвідувачів літньою терасою з дитячим майданчиком, презентувала роботу магазину.

Присутні дозналися про умови праці найманих працівників та її оплати, гарантії офіційного працевлаштування, складові соціального пакету.

«На сьогодні актуальними є вакансії, бармена, офіціанта, продавця-консультанта та прибиральника службових приміщень, - зазначила підприємець. – Є можливість пройти професійне навчання безпосередньо на робочому місці».

До речі: із Марією Лубкович Підволочиський районний центр зайнятості співпрацює з 2003 року. За цей час 60 безробітних отримали роботу, більшість з них працює по сьогодні.