21.07.2016 | 09:16

У Борщівському райцентрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для. У заході взяли участь головний державний інспектор управління Держпраці в Тернопільській області Ольга Кузик, представники місцевого управління Пенсійного фонду Тетяна Черноусова і Галина Байталюк, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Стягар.

Олена Тарабан, заступник директора Борщівського РЦЗ, ознайомила присутніх із послугами, які служба зайнятості надає АТОвцям, та розповіла про перспективи їх працевлаштування. Вона наголосила, що нині для того, аби бути успішним у професійній кар’єрі, необхідно постійно удосконалюватися та підвищувати кваліфікацію не тільки через набуття досвіду роботи, а й через профнавчання.

«Для цього є всі можливості, - зазначила Олена Тарабан. - Це і навчання в освітніх закладах, і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, і стажування безпосередньо на конкретних робочих місцях. Тим більше, що фінансування таких заходів може здійснюватися як за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття, так і за кошти державного бюджету».

Директор Борщівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Ірина Стягар поінформувала про надання соціальної та психологічної підтримки учасникам антитерористичної операції, про можливість оздоровлення їхніх дітей.

З роз’ясненням, як призначаються пенсії демобілізованим військовослужбовцям, виступила заступник начальника управління Пенсійного фонду в Борщівському районі Тетяна Черноусова.