13.06.2018 | 16:35

Одним із напрямків активної політики зайнятості населення Бучацького районного центру зайнятості в умовах дефіциту якісних вакансій та гострої конкуренції на ринку праці є організація громадських робіт. Щороку в бюджеті Бучацької міської ради передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в цих роботах, затверджується перелік видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість для міської громади.

Так, з метою підготовки до шостого фестивалю духової музики «Бучацькі фанфари» до благоустрою м. Бучач були залучені особи, які зареєстровані в центрі зайнятості та брали участь у громадських роботах.

До слова, під час проведення фестивалю було встановлено рекорд України в категорії «Наймасовіше виконання духового гімну «Многая літа тобі, Україно», що і було зафіксовано експертами Національного реєстру рекордів України.

Довідково: із січня по квітень 2018 року між Бучацьким райцентром зайнятості та Бучацьким комбінатом комунальних підприємств, який є розпорядником коштів, виділених Бучацькою міською радою на громадські роботи, було укладено 16 договорів для організації таких робіт з благоустрою території м. Бучач, згідно з якими 24 безробітних отримали тимчасову роботу. Загалом витрачено 25,6 тис. грн (12,8 тис. грн - кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, а ще 12,8 тис. грн - кошти місцевого бюджету.