13.08.2019 | 09:37

Тимчасово непрацюючі з Тернопільської області пройшли онлайн навчання у Рівному.

Привабливість курсу «Підприємець-початківець», у тому, що тривалість занять у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – 2 тижні, а після  закінчення випускники можуть розпочинати свій бізнес із суттєвою матеріальною допомогою від держави.

Про це повідомляє Rivne Media.

Як повідомляється, під час онлайн курсу слухачі активно готуються до захисту своїх бізнес-проєктів, постійно консультуються із викладачами, вивчають бізнес-планування, маркетинг, податкове законодавство, основи ринкової економіки, доповнюють та редагують свої роботи.

– Важливо, що під час навчання і після захисту проектів усі слухачі забезпечені навчальними матеріалами. Як правило, на навчання приходять безробітні, які вже виважено поставилися до найближчої мети – створити власний бізнес, а їхні проекти – реальні кроки із розбудови та розвитку власної справи, – йдеться у повідомленні.

Остання група складалася із майбутніх підприємців Чернігівщини, Тернопільщини, Житомирщини, Київщини і Волині. Заняття слухачів відбувалися із використанням технологій дистанційного навчання. За словами самих підприємців, це зручно, доступно і економно. Дистанційна форма навчання дозволила усім заощадити, у т.ч. на переїздах, а постійний скайп-зв’язок із педагогами забезпечив якісну і ефективну роботу над бізнес-планом.

Джерело - Терен - http://teren.in.ua/2019/08/10/bezrobitni-z-ternopilshhyny-zasily-za-onla...