оп
12.03.2019 | 16:28

Однією з перспективних форм підвищення кваліфікації є стажування безпосередньо на робочих місцях. Для роботодавців – це найкращий спосіб задовольнити потребу в робочій силі кваліфікованими працівниками, а для безробітних – можливість набуття практичних умінь і навичок для виконання професійних обов’язків. Так, ще минулого року у Бережанську районну філію Тернопільського обласного центру зайнятості звернулася роботодавець Катерина Войчишин з потребою у підборі найманих працівників. 

Пані Катерина під власною торговою маркою «Martellе» та очолюваний нею колектив займаються виготовленням жіночої білизни для сну і відпочинку. Свою продукцію вони неодноразово демонстрували на численних виставках, як в Україні так і за кордоном. Тому у роботодавця високі вимоги до працівників.

Фахівці райфілії ОЦЗ запропонували роботодавцеві послугу з професійного навчання безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях, відтак було укладено договори на стажування двох швачок та кравця.

Майбутні працівниці швидко та успішно опанували особливості роботи з пошиття виробів та вже в січні 2019 року були працевлаштовані.