оп
13.03.2019 | 16:09

Фахівці Бережанської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів 9-го класу Бережанської школи № 3 до Бережанського відділу поліції, щоб школярі ознайомились із професією поліцейського.

Провідний фахівець з профорієнтації сектору активної підтримки Ірина Васенко розповіла як свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її потрібність на ринку праці.

Інспектор ювенальної превенції Бережанського відділу ГУ НП в Тернопільській області Олександр Гайдукевич, розпочав спілкування з невеличкої екскурсії для учнів. Вони побували: у залі засідань відділу поліції, черговій частині, кімнаті для затриманих та ізоляторі тимчасового тримання.

Олександр Гайдукевич продемонстрував учасникам: бронежилет, вогнепальну зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в службі. Показав майданчик, де стоять автомобілі після аварій та розповів про негативні наслідки, після порушення правил дорожнього руху, ознайомив школярів з роботою та обов’язками поліцейських, перевагами та поінформував про навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України та умови прийому до лав поліції

Школярам надзвичайно сподобалась екскурсія. Слід зазначити, що проведення подібних екскурсій - корисна справа, адже  такі заходи розвивають у дітей почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри до працівників поліції.