У сучасному світі провідною галуззю, яка постійно розвивається і вдосконалюється, є інформаційні технології або ІТ. Технології давно увійшли в життя людей на всіх його рівнях, прискорюючи звичний ритм і надаючи безліч можливостей, зокрема у сфері бізнесу.

IT-фахівці мають попит на ринку праці.  А попит, як відомо, породжує пропозицію. Останнім часом, не тільки молодь, а й люди зрілого віку, прагнучи закріпитися у новому мінливому світі, надають перевагу сфері IT.

Для кожного з них актуальним є питання, як отримати потрібний досвід в цьому напрямі та знайти гарну, гідно оплачувану роботу.

Про методи пошуку роботи, вдосконалення навичок і не тільки…

Деякі компанії запрошують до себе студентів на практику чи стажування, пропонують майбутнім випускникам і слухачам останніх курсів роботу по кілька годин на день. Таким чином, потенційні роботодавці не тільки надають студентам можливість ознайомитися зі специфікою IT бізнесу, а й забезпечують себе новими кадрами.

У випадку, якщо ви за освітою не програміст, або давно закінчили навчання і через дефіцит знань почуваєтеся невпевнено, вам варто звернути увагу на профільні курси.
Без необхідної бази теоретичних знань і практичних навичок ви не зможете ані працевлаштуватися, ані потрапити на стажування до IT компанії.
Завдяки курсам ви прийдете до розуміння основних процесів і принципів роботи в IT- сфері, отримаєте необхідний мінімум термінології, опануєте базову документацію.
Для IT- фахівця важливо весь час професійно розвиватися.
За можливості долучайтеся до семінарів і будь-яких навчальних проєктів. 

Вдосконалюйте свою англійську. 

Перший крок до практичної реалізації отриманих навичок ви можете зробити, запропонувавши своїм знайомим створити для них сайт, розробити дизайн рекламної продукції, зайнятися адмініструванням пабліку тощо.

Якщо ви на безоплатній основі долучитеся до соціального або волонтерського проєкту, то зможете згадати про це у своєму резюме. 

Тим, кому спеціалізація дозволяє обирати віддалену роботу, можна  зареєструватися на біржі фрілансу. Починати можна з чого завгодно, набутий досвід стане у пригоді.
Якщо хочете досягти успіху, візьміть за правило бути активними.

Варто долучатися до спеціалізованих співтовариств і форумів, заводити корисні знайомства, налагоджувати зв’язки. Дехто звертається за рекомендаціями до знайомих і родичів.
Цілком розумно − розмістити анкету на сайтах пошуку роботи, надіслати у місцеві рекрутингові агенції, але не варто чекати, що робота знайде вас сама. 

Ініціативність – складова успішності.

Вдалим рішенням буде прямий пошук вакансій в IT на сайтах відомих компаній, що працюють у сфері цифрових технологій.

Однією з провідних компаній, що спеціалізується на консалтингу і займається розробкою програмного забезпечення є українська компанія SoftServe, центральні офіси якої розташовані в Україні й Америці. Компанію кілька разів відзначали як «Найкращого роботодавця України».

На рахунку SoftServe, понад 10000 успішних ІТ-проектів, близько сорока офісів у 9 країнах світу, індекс компанії 74.

Керівництвом створені гідні умови праці − рівні для всіх без виключень і забезпечене комфортне робоче середовище. Початківці матимуть можливості для навчання і подальшого розвитку.

SoftServe – може стати тією м’якою подачею, з якою ваша кар`єра просуватиметься високо вгору.

Джерело: Ровесник