18.10.2021 | 14:45

У Лановецькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Клубу для безробітної молоді «Працюй в Україні» присвячений Дню Захисника України. На захід було запрошено представника ІІ відділення Кременецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Кузьменюка - інструктора відділення рекрутингу та комплектування.

Андрій Кузьменюк проінформував учасників про умови служби за контрактом, комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контрактом та до резерву Збройних Сил України, також щодо умов комплектування військовослужбовцями в Державній прикордонній службі України та Національній гвардії.

Яскравим прикладом людини, яка успішно реалізовує себе як військовослужбовець, став гість Юрій Мосейко – рекрутер 44 артилерійської бригади, який розповів про свій досвід реалізації у військовій професії. Поділився з присутніми клубу корисною інформацією для реалізації власних ресурсів.