23.02.2021 | 16:49

У Борщівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулися семінари для безробітних за участю представника 44 окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола – старшого прапорщика Петра Васюкова.

Учасники семінарів отримали інформацію щодо послуг служби зайнятості, зокрема про сучасні підходи до пошуку роботи, використання електронних сервісів державної служби зайнятості, ознайомились з актуальною інформацією про стан регіонального ринку праці.

Старший прапорщик Петро Васюков розповів про ще один із варіантів працевлаштування та можливості здобуття нової професії - військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Він повідомив про переваги військової служби за контрактом та надав інформацію щодо грошового забезпечення, соціального пакету, збереження робочого місця, про додаткові стимули (кар’єрне зростання, можливості безкоштовного вивчення іноземної мови, надання статусу учасника бойових дій, виділення земельних ділянок під будівництво, пільги військовослужбовців тощо), а також про отримання військової освіти та спеціальності без відриву від служби за рахунок держави; проконсультував щодо строків контракту.