Одним з найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Саме достатня кількість таких джерел дає можливість людині активно діяти на ринку праці та мати успіх у пошуках роботи.
«Пошук місця праці – це активна, розумова, інформаційно-пошукова і комунікативна діяльність з підбору найбільш підходящого варіанту роботи. Вдалий пошук роботи закінчується працевлаштуванням», - розпочала проведення майстер-класу «Сучасні джерела пошуку роботи» начальник відділу активної підтримки безробітних Шумської райфілії Тернопільського ОЦЗ Леся Король.
На заході розглядалися питання: де шукати вакансії? Які методи використовувати при пошуку роботи? Як побудувати власну стратегію пошуку роботи? Які переваги і недоліки різних джерел пошуку роботи? Чи необхідно їх щоденно опрацьовувати? та ін.
Учасники заходу ознайомилися з сучасним освітнім порталом ДСЗ та переглянули вебінар «Джерела пошуку роботи», після чого бажаючі зареєструвалися на порталі.
Шукачам роботи рекомендували заздалегідь підготувати відповідні резюме, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій (з Інтернет-сайтів, друкованих газет, тематичних сторінок з пошуку роботи у різних соцмережах та ін.), бути активними на ринку праці.
