31.07.2020 | 14:04

У Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось онлайн-засідання Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення. У заході взяли участь представники сторін-партнерів: в.о. директора ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей» Едуард Сидор, начальник Збаразького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації» Надія Макар, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради ОТГ Марія Погранична, головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач.

Директор Збаразької райфілії ОЦЗ Василь Коваль наголосив на важливості профорієнтаційної роботи в службі зайнятості та звернув увагу на те, що професійна орієнтація з 2020 року спрямована на доросле населення та безробітну молодь, а також надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань професійної орієнтації школярів.

Учасники заходу дізналися про сучасні сервіси, інформаційні технології та безкоштовні освітні платформи ДСЗУ у профорієнтації для населення, обговорили спільні шляхи поліпшення і модернізації надання профорієнтаційних послуг населенню, удосконалення змісту, форм та методів їх проведення.