30.06.2020 | 14:29

Днями у Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар на тему «Самозайнятість молоді під час карантину» за участю начальника відділу соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олесі Олексишин-Шкільної.

Вона розповіла учасникам заходу про стереотипи мислення, які закладаються і формуються з дитинства, а потім впливають на все наші життя, діючи на підсвідомість, ставлячи блоки на шляхи до реалізації задуманого; акцентувала увагу на якостях, якими повинна володіти людина, щоб досягти свої мети.

«Карантин змінив життя і, безперечно, вплинув на кожного. Хтось пішов у вимушену відпустку, а хтось втратив роботу. Тому під час карантину потрібно зрозуміти, що найважливішим у житті є саме життя», – підсумувала на завершення фахівець соціальної служби.

Зустріч проходила на інтернет-платформі ZOOM. Основний акцент зустрічі – не боятись змін, тобто, в умовах карантину самовдосконалюватись та займатись самоосвітою.