12.09.2019 | 16:21

«Добрий день вам добрі люди! Хай вам завжди добре буде! Хай кожної днини, кожної хвилини вас Бог пам’ятає в біді не покине!» - саме з таких слів розпочалося засідання клубу для безробітних «Шлях до успіху» у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості на тему: «Життєві цілі – шлях до вашого успіху».  

Своїми секретами успіху ділилася директор дошкільного навчального закладу № 1 «Золота рибка» м. Чорткова, член спілки журналістів та письменників України Раїса Обшарська.

«Знайти час для себе дуже важливо. Адже життєвий шлях людини складається з білих і чорних смуг…проте руки опускати не потрібного адже будь що, що трапляється з нами дає нам нові можливості, дарує нові  зустрічі» - зауважила  гостя.

Раїса Обшарська поділилася із правилами досягнення успіху. Кожна людина може досягти поставлених цілей, головне чітко визначити мету та розробити дієвий план із її досягнення.

За свій творчий шлях Раїса Обшарська видала вже 24 книги, куди ввійшли як проза так і поезія. У 2019 році ввійшла у 1000 успішних жінок України, а у квітні цього ж  року  - у 100 успішних жінок світу.

«Коли важко і в моменти гніву я завжди звертаюся до Бога з молитвою. А чи насправді я успішна людина? Про це говорити не мені… за мене скажуть інші» - саме такими словами завершила свій виступ пані Раїса.