11.09.2019 | 15:24

З метою покращення співпраці із роботодавцями у Збаразькій районній філії Тернопільського центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Популяризація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі, щодо вирішення питання зайнятості осіб з інвалідністю».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями райфілії ОЦЗ Наталія Заремба ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, а саме: організація робіт тимчасового характеру, надання роботодавцю компенсації за працевлаштованих безробітних. Звернула увагу на можливість анкетування роботодавців щодо задоволеності надання послуг службою зайнятості та опитування щодо потреб у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі.

Провідний фахівець з питань зайнятості райфілії ОЦЗ Оксана Пташинська розповіла про новий підхід добору працівників для укомплектування вакансій на засадах рекрутингу.

Провідний юрисконсульт райфілії ОЦЗ Наталія Чорна надала роз’яснення щодо додержання норм законодавства про працю і зайнятість, розповіла про переваги легального працевлаштування.

В ході заходу відбувався діалог між представниками районної філії та його учасниками. На поставлені питання надавались обґрунтовані відповіді та були обговорені напрямки роботи щодо співпраці служби зайнятості та роботодавців з метою поліпшення ситуації на ринку праці. В ході бесіди була досягнута домовленість щодо подальших кроків у спільній діяльності.

Роботодавцями було відмічено, що служба зайнятості завжди була і є помічником у вирішенні їхніх проблем, зокрема у підборі кадрів, у організації навчання безробітних та допомоги з питань діючого законодавства.