26.02.2019 | 13:05

Перед учнями старших класів стоїть вибір майбутньої професії, і правильно проведена профорієнтаційна робота повинна стати основою, на якій в подальшому будуть розвиватись професійні інтереси та наміри школярів.

Саме тому, відбулася зустріч фахівця з профорієнтації сектору активної підтримки безробітних Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірини Слівінської з педагогічними працівниками, заступниками директорів з навчально-виховної роботи та представниками відділу освіти та спорту Козівської РДА.

Ірина Слівінська розповіла учасникам про послуги служби зайнятості для молоді, стан ринку праці та нові професії, які матимуть попит найближчим часом, можливість проходження психодіагностичного обстеження з метою визначення провідної сфери діяльності, підходящої професії, зокрема на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

В результаті проведеної зустрічі учасники визначили шляхи подальшої співпраці, зокрема проведення заходів з педагогічними та батьківськими колективами.