Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

Зверніться до місцевого підрозділу служби зайнятості Тернопільщини за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

Підготуйте необхідний пакет документів:

-      заява на отримання допомоги в довільній формі (вкажіть Ваш номер телефону);

-      копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;

-      довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців згідно абзацу 4, п. 9 Порядку (https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/poryadok_nadannya_ta_povernennya_koshtiv_spryamovanyh_na_finansuvannya_dopomogy_po_chastkovomu_bezrobittyu_na_period_karantynu.pdf) (До ДПС звертатись не потрібно!!!)

-      відомості до Додатку 2 Порядку .

Оригінали документів подайте до підрозділу служби зайнятості поштою або через скриньку для кореспонденції в приміщенні підрозділу.

Упродовж трьох робочих днів центр зайнятості перевіряє документи. Якщо ж є помилки чи неточності, наші фахівці повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.

Рішення щодо надання допомоги приймає обласний центр зайнятості.

Після одержання коштів на свій рахунок центр зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю.

Нагадуємо: допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Більш детальна інформація – на сайті Державної служби зайнятості у розділі «Допомога по частковому безробіттю» - «Допомога по частковому безробіттю на період карантину для фізичних осіб-підприємців, які мають найманих працівників чи не мають найманих працівників» за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobittyu-na-period-karantynu-0

Кваліфіковану консультацію можна отримати в будь-якому підрозділі служби зайнятості Тернопільщини!

Номери телефонів районних філій ОЦЗ та Тернопільського МРЦЗ та їх адреси зазначені на сайті Тернопільського обласного центру зайнятості у розділі «Контакти» за посиланням: https://ter.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-miskrayonnogo-ta-rayonnyh-filiy-oblasnogo-centriv-zaynyatosti

Анонс/Подія: 
Подія