Подання заяв особою на надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю здійснюється на особистому прийомі у фахівців служби зайнятості з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів.

Особа, яка має намір звернутися за отриманням послуг, може на сайті служби зайнятості скористатись «електронною чергою» на вебсторінці Тернопільського обласного центру зайнятості https://ter.dcz.gov.ua/ та записатись на прийом до фахівця у зручний для себе час.

Крім того, є можливість подати заяви через державний онлайн-сервіс «ДІЯ» https://diia.gov.ua/ . Ця онлайн-послуга спрощує процедуру звернення безробітних до центрів зайнятості для реєстрації і призначення допомоги по безробіттю. 

Алгоритм 1. Якщо у Вас вже є електронний підпис, потрібно:

  1. зайдіть на онлайн-сервіс «ДІЯ» https://diia.gov.ua/
  2. обрати послугу «допомога по безробіттю»;
  3. авторизуватись у кабінеті користувача на порталі Дія за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID чи Mobile ID;
  4. заповнити онлайн-анкету, питання якої визначатимуть перелік документів (паспорт, документи про освіту, трудова книжка тощо), додати електронні копії документів, підписати електронним підписом;
  5. отримати підтвердження від центру зайнятості на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги із безробіття /або сповіщення про необхідність доопрацювання / або аргументовану відмову.

Якщо у Вас немає електронного підпису, отримайте його:

  1. зайдіть на онлайн-сервіс «ДІЯ» https://diia.gov.ua/
  2. перейдіть до вкладки на головній сторінці «Питання-відповіді»
  3. ознайомтеся з інформацією про електронний підпис та Електронний реєстр чинних, блокованих та скасованих сертифікатів відкритих ключів
  4. оформіть власний електронний підпис та дійте за алгоритмом 1

Далі з Вами зв’яжеться працівник служби зайнятості, уточнить деталі та повідомить про наявні вакансії та прийняті рішення. Реєстрація відбувається у день подання згаданих заяв. Якщо заяви надійшли поза межами робочого часу чи у вихідний день, то вони реєструється на наступний робочий день.

Особа, яка подає заяви на особистому прийомі чи у дистанційний спосіб, несе відповідальність за повноту та достовірність поданих до центру зайнятості даних та відомостей, на підставі яких приймається рішення щодо реєстрації безробітного та призначення матеріального забезпечення, надання соціальних послуг.

Тримайте зв'язок з Вашим кар’єрним радником. Використовуйте можливості особистого електронного кабінету на вебсторінці Тернопільського обласного центру зайнятості https://ter.dcz.gov.ua/  («Персональний кабінет» на жовтому прямокутнику справа).

Контакти місцевих підрозділів служби зайнятості Тернопільщини - https://ter.dcz.gov.ua/publikaciya/kontakty-miskrayonnogo-ta-rayonnyh-fi...

Анонс/Подія: 
Подія