оп

За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, розпочав роботу перший в області Бізнес-інкубатор.

Учасником Бізнес-інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці.

Бізнес-інкубатор – це можливість для людей, які хочуть займатися бізнесом, отримати супровід у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності.

Діятиме Бізнес-інкубатор за спеціально розробленою програмою інкубації, яка передбачатиме для своїх учасників наступні можливості:

Для резидентів Бізнес-інкубатора: технічно-оснащені робочі місця (наявність комп’ютерної та іншої оргтехніки, безкоштовний інтернет, Wi-fi).

Для резидентів та зовнішніх користувачів Бізнес-інкубатора:

1. Нетворкінг, конференції, семінари, тренінги, бізнес-зустрічі, круглі столи, майстер-класи, форуми з актуальних питань ведення підприємницької діяльності;

2. Бізнес-наставництво, менторинг;

3. Доступ до вільних приміщень (залів) з метою проведення тематичних заходів, переговорів, зустрічей, нарад, тощо;

4. Інформаційно-консультаційні послуги та навчальні заходи визначені відповідно до Програми інкубації;

5. Співпраця з органами державної влади, установами та організаціями, науковими та банківськими установами, бізнес-об’єднаннями;

6. Підтримка від Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва.

Для участі в інкубаторі не обов’язково бути зареєстрованим підприємцем, достатньо мати власну бізнес-ідею, а досвідчені експерти з ведення бізнесу допоможуть втілити її у життя.

Діючі представники підприємництва зможуть отримати фахову підтримку з удосконалення свого бізнесу за допомогою менторів, тренерів, експертів, а також усю наявну інформацію про можливості, які існують для підтримки підприємництва в Україні та області.

Участь в бізнес-інкубаторі здійснюватиметься за 2 варіантами:

1. 10 переможців отримають власне робоче місце в офісі інкубатора, а також можливість обміну досвідом та знаннями з іншими учасниками інкубатора щодня впродовж року та фаховий супровід із започаткування та ведення власного бізнесу.

2. Також, буде обрано 20 осіб, які отримають впродовж 2 років системну підтримку з розвитку та ведення своєї підприємницької діяльності.
Для того щоб стати учасником інкубатора достатньо подати заяву на участь та необхідний пакет документів.

Перелік необхідних документів*:

Конкурсна заявка за формою**

Опис проектної ідеї/бізнес-плану за формою**

Копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (у разі зареєстрованого СПД)

Письмова згода на обробку персональних даних.

*Пакет документів подається у паперовому вигляді в Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва.

**Додаткова інформація про конкурс та форми необхідних документів знаходяться на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної державної адміністрації в рубриці «Підтримка бізнесу» (http://dcz.gov.ua/ter/control/uk/index, http://www.oda.te.gov.ua/).

У разі виявлення зацікавленості щодо участі в Бізнес-інкубаторі та для отримання детальнішої інформації, звертайтесь в Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва: Тел.: (0352) 52 31 72, моб.: (098) 648 60 86, e-mail: ternopil.vrp@gmail.com .

м. Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб.833.

Анонс/Подія: 
Подія