08.11.2019 | 13:52

У Великоходачківській ЗОШ відбувся профорієнтаційний захід для школярів 8-11 класів, який організували фахівець з профорієнтації Козівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірина Слівінська та спеціаліст відділу «Козівське бюро правової допомоги» Уляна Дзюбан.

Школярам розповіли про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, про вимоги роботодавців до шукачів роботи, про необхідні знання та вміння, якими мають володіти професіонали. Учні також розтлумачили відому формулу вибору професії «Хочу-можу-треба», цікавилися, як можна краще пізнати себе, а бажаючі зареєструвалися для проходження профорієнтаційного тестування на онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

«Ваше шкільне навчання швидко закінчиться, життя всіх розставить на свої місця, кожен знайде себе, але потрібно пам’ятати, що державі необхідні здорові та кваліфіковані кадри. Тому вчіться, уникайте конфліктів у стосунках з оточуючими, і тоді ви станете щасливою та успішною людиною», - зауважилаУляна Дзюбан. Крім цього учасників проінформували про поняття домашнього насильства, його види та відповідальність.