08.11.2019 | 14:46

Фахівці Бучацької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для школярів Ріпинецької ЗОШ №3 на базі Бучацької 9 державної пожежно – рятувальної частини територіального управління МНС України в Тернопільській області.

Під час екскурсії заступник керівника частини Володимир Івасишин ознайомив школярів з технологічним процесом, специфікою роботи рятувальника. Учні мали змогу ознайомитись з правилами пожежної безпеки, способами гасіння пожеж і транспортом спеціального призначення.

Володимир Івасишин розповів як оперативно - рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від швидкості їх злагоджених дій залежить життя людей. Учням сподобалась екскурсія в гараж з технікою та устаткуванням, вони із захопленням приміряли на себе форму рятувальника – пожежника.

Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя – рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Після побаченого та почутого кожна дитина глибше може розуміти важливість та героїчність професії рятувальника - пожежника.